Klassenstartliste
Erzgebirgssprint in Thalheim am 13.10.2006
generated by olp
StartzeitNr.Namegeb.Klub

D S

0:002Wollmerstädt Katerina76TOLF Berlin
0:003Scholtz Galina67TOLF Berlin
0:0016Schmetzke Annika81Bielefelder TG
0:0033Eckardt Cornelia69USV TU Dresden
0:0069Kubald Katrin69Kaulsdorfer OLV
0:0090Bellmann Christine84SSV Planeta Radebeul


D-14

0:0023Beckmann Linda93DJK Adler 07 Bottrop
0:0024Zelenina Alexandra95USG Chemnitz
0:0039Nieke Corinna93USV TU Dresden
0:0041Nieke Patrizia95USV TU Dresden
0:0060Friebe Anna95USV Jena
0:0061Lösch Susen93USV Jena


D-18

0:001Jänich Isabell88TOLF Berlin
0:0011Graumann Friederike91ESV Lok Berlin-Schöneweide
0:0019Urbanietz Sandra89DJK Adler 07 Bottrop
0:0020Grunau Ines88DJK Adler 07 Bottrop
0:0025Rossberg Sylva91USG Chemnitz
0:0062Winkler Marie89USV Jena
0:0066Günther Claudia90USV Jena
0:0080Czioska Helen88OLF Mainz


D40-

0:0012Graumann Heidi63ESV Lok Berlin-Schöneweide
0:0028Schwarzkopf Irma55TSG Creidlitz
0:0042Nieke Sabine66USV TU Dresden
0:0063Lösch Ute62USV Jena
0:0064Zentgraf Anke64USV Jena
0:0083Dresen Kerstin62OLF Mainz
0:00100Berger Ute58OLV Steinberg


D55-

0:0035Conrad Erika44USV TU Dresden
0:0092Lekauskas Bärbl43SSV Planeta Radebeul


H S

0:0017Schmetzke Sebastian78DJK Adler 07 Bottrop
0:0021Lubina Alexander79DJK Adler 07 Bottrop
0:0022Schulte-Zurhausen Roman84DJK Adler 07 Bottrop
0:0029Körner Ralph80LV Deggendorf
0:0031Fritzsche Christian85Post-Telekom-SV Dresden
0:0032Gossel Heiko65USV TU Dresden
0:0038Kundisch Wieland85USV TU Dresden
0:0043Olunczek Andrej84USV TU Dresden
0:0053Lösch Sören87USV Jena
0:0070Reichert Manuel86SSV Langenhagen
0:0072Höhne Uwe67LVB Leipzig
0:0078Timmermann Torben85Lübecker Turnerschaft
0:0081Czioska Paul86OLF Mainz
0:0091Krüger Robert83SSV Planeta Radebeul
0:0093Härtelt Daniel81SSV Planeta Radebeul
0:0096Berger Ananda-Michael87OLV Steinberg
0:00104Martin Falk70USC Leipzig


H-14

0:004Scholtz Paul97TOLF Berlin
0:005Otto Mark96TOLF Berlin
0:006Jänich Antonio92TOLF Berlin
0:0013Graumann Leo96ESV Lok Berlin-Schöneweide
0:0026Zelenin Anatolij93USG Chemnitz
0:0048Gorecki Martin92USV Jena
0:0065Günther Philipp92USV Jena
0:0075Penning Alvar94TuS Lübbecke
0:0076Prunsche Christoph92TuS Lübbecke
0:0086Klauer Marten95OLF Mainz
0:0089Schomburg Sebastian0Gymnasion Offenbach
0:0097Berger Shankara Isha93OLV Steinberg
0:0098Wasserheß Felix94OLV Steinberg
0:00101Berger Nils95OLV Steinberg
0:00102Berger Patrick97OLV Steinberg


H-18

0:007Goericke Marvin91TOLF Berlin
0:008Woller Björn90TOLF Berlin
0:0018Urbanietz Florian88DJK Adler 07 Bottrop
0:0027Richter Justus91USG Chemnitz
0:0049Gorecki Johannes90USV Jena
0:0050Dienemann Christian88USV Jena
0:0051Lauterbach Marcus89USV Jena
0:0052Zentgraf Georg89USV Jena
0:0067Boeck Sascha89Kaulsdorfer OLV
0:0071Jakob Max91LVB Leipzig
0:0077Duesmann Christian91TuS Lübbecke
0:0085Klauer David88OLF Mainz
0:0087Klauer Thomas90OLF Mainz
0:0094Friedrichs Bjarne90MTV Seesen


H40-

0:009Otto Volker62TOLF Berlin
0:0014Wohlrabe Lutz62ESV Lok Berlin-Schöneweide
0:0015Graumann Bernd61ESV Lok Berlin-Schöneweide
0:0034Cerbe Burkhard66USV TU Dresden
0:0037Kundisch Diethard54USV TU Dresden
0:0040Nieke Hagen63USV TU Dresden
0:0044Heim Peter65OL-Team Filder
0:0045Pfilz Rolf55OL-Team Filder
0:0054Rüster Thomas62USV Jena
0:0055Gorecki Mario63USV Jena
0:0056Lösch Steffen62USV Jena
0:0057Mieth Matias62USV Jena
0:0058Vitzthum Peter64USV Jena
0:0068Demmig Sven66Kaulsdorfer OLV
0:0073Treibmann Peter59USC Leipzig
0:0074vakant0vakant
0:0079Czioska Frank55OLF Mainz
0:0084Fischer Peter63OLF Mainz
0:0088Schomburg Henning0Gymnasion Offenbach
0:0095Berger Magnus61OLV Steinberg
0:0099Berger Georg63OLV Steinberg


H55-

0:0010Wollenberg Bernd48TOLF Berlin
0:0030Körner Walter50LV Deggendorf
0:0036Conrad Helmut40USV TU Dresden
0:0046Vischer Friedrich42OL-Team Filder
0:0047Leich Rolf42OL-Team Filder
0:0059Nägler Klaus34USV Jena
0:0082Dresen Andreas51OLF Mainz
0:00103Heinz, Gregor40TV Udenheim